Witajcie na moim blogu.

Cieszę się że tu trafiliście. Czy to z namysłem czy przez przypadek, mam nadzieję że to co tu zobaczycie choć troszeczkę sprawi wam przyjemność, badź w jakikolwiek sposób zainspiruje do tworzenia czegokolwiek :)

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz tu ślad swoich odwiedzin.

poniedziałek, 22 lipca 2024

WSTĘP do cyklu artykułów - Jak Wspierać Twórczość Dzieci w Szkole i w Domu

Cześć wszystkim!

Dostałam własnie propozycję prowadzenia własnego cyklu na blogu KTM!!!

Nie wiele myśląc i jak to ja oczywiście lubiąc się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem postawiłam na taki cykl troche poradnikowo-informacyjny oczywiście z elementami twórczości DIY.

Wpisy będą pojawiały się cyklicznie, każdego 22 dnia miesiąca. 

Mam na imię Magdalena i ci co mnie znają osobiście wiedzą jak kreatywna i niespokojna ze mnie dusza twórcza ;) ( oczywiście w pozytywnym znaczeniu - bo nie potrafie wysiedzieć w spokoju.. ciągle cos dłubię.. albo piszę.. mój umysł jest cały czas na wysokich obrotach, nie pozwalając ani na chwile odpocząć od kreatywnych pomysłów).


wtorek, 25 czerwca 2024

I wish you all the best...

 Witajcie Kochani!

Zapraszam Was serdecznie do naszej zabawy na blogu DIY  - praca wg MAPKI.  Zadanie polega na wykonaniu projektu wg układu jaki proponujemy w danym miesiacu. 

Właśnie ruszyło kolejne wyzwanie pod patronatem Lemoncraft i do wygrania są fantastyczne nagrody, paczki niespodzianki z materiałami właśnie od nich. 

sobota, 15 czerwca 2024

Harmonia i spokój

No i powstała kolejna bransoletka z lawy wulkanicznej.

Tym razem w połączeniu z ametystem. To nie tylko połączenie piękna naturalnych kamieni, ale także synergia siły ziemi z duchowym uzdrawianiem. 

Lawa wulkaniczna, symbolizująca potęgę natury, odwagę i ochronę, łączy się z ametystem, kojarzonym z oczyszczaniem, klarownością umysłu i duchową równowagą. 

sobota, 8 czerwca 2024

Rabarbar – Cud Natury na Twoim Stole

Ostatnio miałam okazje mieć w swojej kuchni RABARBAR.. 
Chyba każdy z nas zna ten smak, bo przecież w dzieciństwie to był jeden z naszych ulubionych przysmaków. Czyż nie? 

Rabarbar, znany również jako Rheum rhabarbarum, to roślina, która zyskała popularność nie tylko ze względu na swój wyjątkowy smak, ale także z uwagi na liczne korzyści zdrowotne. Choć często kojarzy się go z deserami, rabarbar ma o wiele więcej do zaoferowania. czwartek, 30 maja 2024

Biżuteria zrównoważona czyli biżuteria z recyklingu

O zrównoważonej biżuterii z recyklingu pisałam już na blogu DIY, serdecznie zapraszam Was do przeczytania mojego artykułu, oraz tutorialu jak wykonać takie kolczyki.. 

a tu tym razem galeria zdjęć moich recyklingowych ślimaczków. 


sobota, 18 maja 2024

Rozwiń skrzydła... i leć

 Niedawno zaczełam się bawić z masą samoutwardzalną.

Powiem że bardzo fajna zabawa.. ale jednak trzeba znaleść odpowiedni materiał do konkretnych rzeczy które chce się robić.. 

Dlaczego? Już wam pisze... 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...